News

Kirjandivõistlus 6.-9. klassile 06. May Indrek Pilv


Reedel, 5. mail selgusid Lääne-Virumaa Keskraamatukogus kirjandivõistluse tulemused - meie kooli 9. klassi õpilane Herman Irval saavutas vanemas vanusegrupis (8.-9. klass) I koha. Herman kirjutas teemal "Mõtlemapanev raamatuelamus", mis tõi talle ka raamatukogu töötajate eriauhinna. Lisaks Hermanile käisid märtsis kirjandit kirjutamas Thea Sauela ja Mattias Kamber 7. klassist, Joonatan Laar 8. klassist ja Tauri Kivisilla 9. klassist.

Reedel, 5. mail selgusid Lääne-Virumaa Keskraamatukogus kirjandivõistluse tulemused - meie kooli 9. klassi õpilane Herman Irval saavutas vanemas vanusegrupis (8.-9. klass) I koha. Herman kirjutas teemal "Mõtlemapanev raamatuelamus", mis tõi talle ka raamatukogu töötajate eriauhinna. Lisaks Hermanile käisid märtsis kirjandit kirjutamas Thea Sauela ja Mattias Kamber 7. klassist, Joonatan Laar 8. klassist ja Tauri Kivisilla 9. klassist.