Uudised

Keemia tund laboris 18. november Indrek Pilv


Taaskord sai kinnitust, et keemia on põnev! Eriti, kui saab laborites teha katseid nii nagu päris keemikud ja teadlased!

Meie kooli 8. klassi õpilaste keemia ainetund toimus TalTech Virumaa Kolledži laborites. Teemadeks oli aine tiheduse määramine areomeetriga ja lahuse valmistamine ja pH määramine erinevate indikaatorite ja pH-meetriga.

Lisaks keskkonnateadlikkuse tõstmisele tegeleme koolis ka loodus-ja täppisteaduste vastu suurema huvi tekitamisega.

Hoolivust, loovust, arengut!
Rakvere Eragümnaasium

Taaskord sai kinnitust, et keemia on põnev! Eriti, kui saab laborites teha katseid nii nagu päris keemikud ja teadlased!

Meie kooli 8. klassi õpilaste keemia ainetund toimus TalTech Virumaa Kolledži laborites. Teemadeks oli aine tiheduse määramine areomeetriga ja lahuse valmistamine ja pH määramine erinevate indikaatorite ja pH-meetriga.

Lisaks keskkonnateadlikkuse tõstmisele tegeleme koolis ka loodus-ja täppisteaduste vastu suurema huvi tekitamisega.

Hoolivust, loovust, arengut!
Rakvere Eragümnaasium