Uudised

Maakondlik inglise keele olümpiaad 25. märts Indrek Pilv


Meie kooli esindasid gümnaasiumiastme maakondlikul inglise keele olümpiaadil viis õpilast, kes kõik esinesid väga tublilt. Eriti hea tulemuse sai 12. klassi õpilane Markus Punane, kes jagas oma vanuseklassis 3.-4. kohta. 10. klassi esindajad Kadi-Liis Ahmatova ja Mattias Antonov olid vastavalt 7. ja 9. kohal. Kõige rohkem oli osalejaid 11. klasside arvestuses, meie kooli eest olid väljas Marko Sudarinen (12. koht) ja Getter Väli (13. koht). Congratulations!
 

Meie kooli esindasid gümnaasiumiastme maakondlikul inglise keele olümpiaadil viis õpilast, kes kõik esinesid väga tublilt. Eriti hea tulemuse sai 12. klassi õpilane Markus Punane, kes jagas oma vanuseklassis 3.-4. kohta. 10. klassi esindajad Kadi-Liis Ahmatova ja Mattias Antonov olid vastavalt 7. ja 9. kohal. Kõige rohkem oli osalejaid 11. klasside arvestuses, meie kooli eest olid väljas Marko Sudarinen (12. koht) ja Getter Väli (13. koht). Congratulations!