Uudised

MEESTE TANTSUPIDU 4 VENDA 06. juuli Indrek Pilv


Meeste Tantsupeol 4 Venda osales meie koolist lausa kolm rühma: 2. klassi poisid, 5. klassi poisid ja 6. klassi poisid. Poiste jaoks oli see esimene kogemus osaleda nii suurel peol.

„Pidu oli väga tore ning kõik pidasid hästi vastu ja kuumale alla ei andnud,” ütles direktor Anne Nõgu. „Tänu õpetaja Maaja Valteri eestvedamisele ning klassiõpetajate ja vanemate toele said kõik tantsud selgeks ja ära tantsitud. Nüüd hakkame valmistuma järgmisel aastal toimuvaks XIII noorte tantsupeoks.”

Meeste Tantsupeol 4 Venda osales meie koolist lausa kolm rühma: 2. klassi poisid, 5. klassi poisid ja 6. klassi poisid. Poiste jaoks oli see esimene kogemus osaleda nii suurel peol.

„Pidu oli väga tore ning kõik pidasid hästi vastu ja kuumale alla ei andnud,” ütles direktor Anne Nõgu. „Tänu õpetaja Maaja Valteri eestvedamisele ning klassiõpetajate ja vanemate toele said kõik tantsud selgeks ja ära tantsitud. Nüüd hakkame valmistuma järgmisel aastal toimuvaks XIII noorte tantsupeoks.”