Uudised

Meie kooli külastas TalTech Virumaa kolledž 14. oktoober Indrek Pilv


Meie kooli juhtkond ja õpetajad  külastasid kooliaasta alguses Tallinna Tehnikaülikooli  Kohtla-Järve struktuurüksust leidmaks koostöövõimalusi. Meid võeti väga soojalt ja meeldivalt vastu ning huvi koostööks tekkis mõlemapoolselt. 

Mõeldes meie kooli õpilaste tulevikule ning lähtudes OSKA tööturu ülevaatest, on järjest enam vaja kõrgharidusega spetsialiste. Kõige rohkem töökohti tuleb juurde IT alal, ning kutse-, teadus- ja tehnikaalases tegevuses, kuhu kuuluvad näiteks insenerid, arhitektid, disainerid. 
Selleks, et rikastada meie kooli ainetunde teadusega ja tekitada õpilastes mõtteid oma õpitegevust teaduslikumaks muuta, külastas meid eile TalTech Virumaa kolledži  Teadus- ja tehnikakooli juht  Küllike Kullerkupp. Temaga oli kaasas tudeng, kes tutvustas 10.-12. klassi õpilastele eriala, mida ta õpib ning valdkonda, milles ta töötab.

Ühtlasi jõudsid meie kooli algklasside majja TalTech  Virumaa kolledži teaduskastid, mis aitavad kasvatada ka meie kooli väiksemates õpilastes huvi teaduse vastu.  Teaduskastides on katseid ja ülesandeid, mis on seotud infotehnoloogia, füüsika ja keemiaga.

Lisaks alustab 10.klass detsembrist TalTechi inseneriinformaatika kursusega.

Meie kooli juhtkond ja õpetajad  külastasid kooliaasta alguses Tallinna Tehnikaülikooli  Kohtla-Järve struktuurüksust leidmaks koostöövõimalusi. Meid võeti väga soojalt ja meeldivalt vastu ning huvi koostööks tekkis mõlemapoolselt. 

Mõeldes meie kooli õpilaste tulevikule ning lähtudes OSKA tööturu ülevaatest, on järjest enam vaja kõrgharidusega spetsialiste. Kõige rohkem töökohti tuleb juurde IT alal, ning kutse-, teadus- ja tehnikaalases tegevuses, kuhu kuuluvad näiteks insenerid, arhitektid, disainerid. 
Selleks, et rikastada meie kooli ainetunde teadusega ja tekitada õpilastes mõtteid oma õpitegevust teaduslikumaks muuta, külastas meid eile TalTech Virumaa kolledži  Teadus- ja tehnikakooli juht  Küllike Kullerkupp. Temaga oli kaasas tudeng, kes tutvustas 10.-12. klassi õpilastele eriala, mida ta õpib ning valdkonda, milles ta töötab.

Ühtlasi jõudsid meie kooli algklasside majja TalTech  Virumaa kolledži teaduskastid, mis aitavad kasvatada ka meie kooli väiksemates õpilastes huvi teaduse vastu.  Teaduskastides on katseid ja ülesandeid, mis on seotud infotehnoloogia, füüsika ja keemiaga.

Lisaks alustab 10.klass detsembrist TalTechi inseneriinformaatika kursusega.